Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo
  • 1024x512_header_varumarken_beefeater_header3.jpg
  • 1024x512_header_varumarken_beefeater_header1.jpg
  • 1024x512_header_varumarken_beefeater_header2.jpg

Beefeater

512x256_logo_beefeater.gif

Kuiv Londoni džinn Beefeater on maailma Premium džinn nr 1! Ta eristub kõrgeima kvaliteedi, väljapeetud stiili ning suurepärase maitse poolest. Beefeateri unikaalsesse retsepti kuuluvad kadakamarjad, koriander, heinputke juured, mandlid, peenestatud sidruni- ja apelsinikoor ning paljud teised koostisained, mida maailma erinevatest riikides (sealhulgas ka Venemaalt) kokku ostetakse.

Täielik retsept, mille James Burrough 1820. aastal koostas, on teada ainult ettevõtte kuuele töötajale ning seda ei ole oma loomisest saadik kordagi muudetud. Beefeater – destilleeritud džinn. Alguses pannakse koostisained koos kõrge puhtusastmega nisupiiritusega tünni ning jäetakse sinna 24 tunniks seisma, mille jooksul looduslike rohtude maitse piiritusse imbub. Seejärel aurustatakse mõne aja möödudes piiritus 7-8 tunni kestel aeglaselt madalal temperatuuril välja.

Maailmas on palju erinevaid džinne, mis ennast londoni džinnideks nimetavad, kuid ainult Beefeater on tänapäeval ainsaks džinniks, mida ka tegelikult Londonis valmistatakse. Valmistatud Suurbritannias

www.beefeatergin.com