Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo
1024x512_header_martell_header1.jpg

Martell

512x256_logo_martell.jpg

Martelli maja, juhtivatest konjakimajadest vanima, ajalugu algas 1715. aastal kuningas Louis XIV viimasel valitsemisaastal, kui New Jersey saare elanik Jean Martell asutas oma isikliku konjakiettevõtte. Äri algas suurepäraselt ja 1721. aastal moodustasid ainuüksi tarned Suurbritanniasse juba 200 000 liitrit. 1753. aastal, pärast Jean Martelli surma, võtsid äri juhtimise üle tema lesk Rachel ning pojad Jean ja Frédéric, registreerides 1807. aastal ettevõtte J&F Martell.

Martelli konjakid eristuvad üllatavalt pehme ja kerge maitse ning küllastunud värvitoonidega. Martelli konjakite iseärasuste alla kuulub valdavalt Borderies regiooni konjakipiirituste kasutamine, eriline kahekordne destilleerimise meetod ja konjakit hoitakse ainult Tronçais tammest tehtud vaatides.


Martell kuulub maailma suurimate konjakitootjate esikolmikusse ning on müügiliider 20 riigis, seal hulgas Itaalias, Mehhikos, Hongkongis, Malaisias ja Singapuris. Aasia riikides on Martelli tarbimine suur just kõige kallimate konjakimarkide Cordon Bleu, XO ja Extra osas. Maailmamastaabis kuulub pea veerand (22%) kogu XO kategoorias tehtud läbimüügist just Martellile.

www.martell.com