Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo
1024x512_header_ballantines_header1.jpg

Ballantine's

512x256_logo_ballantines.gif

1827. aastal avas 18 aastane George Ballantine Edinburghis gastronoomiaäri ning 10 aasta möödudes sai temast edukas alkohoolsete jookidega kaubitseja. 1860-ndate aastate lõpuks laiendab George Ballantine koos kolme poja ja pojapojaga ettevõtet – ta avab uued filiaalid, sealhulgas ka Glasgows, ning saab üheks juhtivaks seguviskide tootjaks.

1895. aastal andis kuninganna Victoria ettevõttele George Ballantine & Son kuningliku patendi kuningliku õukonna varustamiseks alkohoolsete jookidega. 1930-ndate aastate lõpuks jätkas ettevõte oma tormilist arenemist. 1938. aastal omistatakse Ballantine’sile vapp, mis kinnitab tema õilsust ning kõrget Šoti päritolu.

Vapil, mis tänase päevani kaunistab igat Ballantine'si pudelit, on kujutatud selle legendaarse joogi valmistamise kõik etapid.

Tänasel päeval hoiab Ballantine’s maailmas šoti viskide seas teist kohta. Igas sekundis müüakse 2 pudelit seda suurepärast šoti viskit. Ballantine’si suurepärast maitset naudivad miljonid asjatundjad ja hindajad üle terve maailma.

Valmistatud Šotimaal

www.ballantines.com