Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo
Absolut Citron 70cl uus nov12_1.jpg

ABSOLUT CITRON

  • Maa

    Rootsi

  • Alkoholisisaldus

    40 %

Maht

Art. Nr

Maht 700 ml

Hind kr

Esimene pudel praeguse väljanägemisega ABSOLUT VODKA’t müüdi USA-s Bostonis 1979. aastal. Tegelikult ulatub ABSOLUT’i ajalugu aga sada aastat varasemasse aega, aastasse 1879, mil Rootsis hakati tootma tänapäevase ABSOLUT’i eelkäijat nimega ABSOLUT Rent Brännvin. Sellel loojaks oli viinatööstur Lars Olsson Smith, kelle portree kaunistab tänase päevani iga ABSOLUT’i pudelit. Iga viimne kui piisk ABSOLUT'i tuleb ühest kohast – väikesest 10 000 elanikuga külakesest Åhus’ist Lõuna-Rootsis. Tooraineks on ümbruskonna põldudel kasvav talinisu ja kohaliku puurkaevu vesi. Kogu tootmise koondamine ühte kohta annab ettevõttele täieliku kontrolli kogu tootmisprotsessi üle ja kindlustab ABSOLUT’i kõrgetele nõudmistele vastava püsiva kvaliteedi. ABSOLUT’i toodetakse pideva destilleerimise meetodil – see tähendab, et enne pudeldamist läbib vodka destillatsiooniprotsessi sadu kordi, mis kindlustab kristallselge väljanägemise ja täiuslikult puhta maitse.  

ABSOLUT'i pudel valmistatakse spetsiaalsest Rootsi kvaliteetliivast, mille rauasisaldus on väga madal. Tulemuseks on ümara vormiga kristallselgest klaasist pudel, mida enne villimist puhastatakse veel ABSOLUT'i endaga. 

Lisaks ABSOLUT VODKA'le on ABSOLUT'i tooteperekonnas lai valik maitsestatud viinasid. Nii ABSOLUT VODKA kui ka kõik maitseviinad on valmistatud ainult looduslikest komponentidest ilma suhkrut lisamata.

ABSOLUT CITRON sisaldab kõiki enimtuntud tsitrusvilju nagu sidrun, laim, apelsin, greipfruut ja mandariin. Aroom on värske ja puuviljane, domineerivad sidrun ja laim, tunda on sidrunikoort. ABSOLUT CITRON’il on mahe ja pehme maitse värskete tsitruseliste nüansiga.

ABSOLUT CITRON sobib hästi granadilli, õunamahla või bitter lemoniga ning sellest saab ka suurepäraseid Cosmopolitan’e.

"We Are All Passionate Creators"