Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo
Absolut Orient Apple 70cl_1.jpg

ABSOLUT ORIENT APPLE

  • Maa

    Rootsi

  • Alkoholisisaldus

    40 %

Maht

Art. Nr

Maht 700 ml

Hind kr

Esimene pudel praeguse väljanägemisega ABSOLUT VODKA’t müüdi USA-s Bostonis 1979. aastal. Tegelikult ulatub ABSOLUT’i ajalugu aga sada aastat varasemasse aega, aastasse 1879, mil Rootsis hakati tootma tänapäevase ABSOLUT’i eelkäijat nimega ABSOLUT Rent Brännvin. Sellel loojaks oli viinatööstur Lars Olsson Smith, kelle portree kaunistab tänase päevani iga ABSOLUT’i pudelit. Iga viimne kui piisk ABSOLUT'i tuleb ühest kohast – väikesest 10 000 elanikuga külakesest Åhus’ist Lõuna-Rootsis. Tooraineks on ümbruskonna põldudel kasvav talinisu ja kohaliku puurkaevu vesi. Kogu tootmise koondamine ühte kohta annab ettevõttele täieliku kontrolli kogu tootmisprotsessi üle ja kindlustab ABSOLUT’i kõrgetele nõudmistele vastava püsiva kvaliteedi. ABSOLUT’i toodetakse pideva destilleerimise meetodil – see tähendab, et enne pudeldamist läbib vodka destillatsiooniprotsessi sadu kordi, mis kindlustab kristallselge väljanägemise ja täiuslikult puhta maitse.  

ABSOLUT'i pudel valmistatakse spetsiaalsest Rootsi kvaliteetliivast, mille rauasisaldus on väga madal. Tulemuseks on ümara vormiga kristallselgest klaasist pudel, mida enne villimist puhastatakse veel ABSOLUT'i endaga.  

Lisaks ABSOLUT VODKA'le on ABSOLUT'i tooteperekonnas lai valik maitsestatud viinasid. Nii ABSOLUT VODKA kui ka kõik maitseviinad on valmistatud ainult looduslikest komponentidest ilma suhkrut lisamata.

ABSOLUT ORIENT APPLE on värske ja puuviljase karakteriga maitsestatud viin, mille aroomis ja maitses on küpsete punaste õunte loomulik magusus ja mahedus kombineeritud ingveri vürtsikusega. Järelmaitse on pikk, puuviljane ja pehme.

ABSOLUT ORIENT APPLE sobib hästi ginger ale'i või jõhvikamahlaga.

"Make a New Friend Every Day"