Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo
Middleton.jpg

Midleton Very Rare

kr,
art.nr.

  • Maa

    Iirimaa

  • Alkoholisisaldus

    40 %

Art. Nr:

Maht:

Hind:

700 ml kr Lae PDF
Lae PDF

Midleton Very Rare on premium kategooria Iiri seguviski, mida toodab Irish Distillers Corki lähedal väikeses Midletoni linnas Jamesoni viskivabrikus. See on suurepärane segu parimatest destillaatidest, mille on isiklikult välja valinud Jamesoni peaviskimeister Barry Crockett.

Tegemist on väga eksklusiivse viskiga, mille segusse valitakse kolmekordselt destilleeritud 12 kuni 25 aastat burboonivaatides laagerdunud viskisid.

Esimene Midleton Very Rare toodi turule aastal 1984 ning sellest ajast peale on toodetud igal aastal uus aastakäik Tavapäraselt hinnatakse Jamesoni viskivabrikus kõrgelt just seguviski omaduste järjepidevust ja sarnasust aastast aastasse. Midleton Very Rare aastakäiguviskide erakordsus seisneb aga iga aastakäigu eripäras ja ainulaadsuses. Peaviskimeister isiklikult valib igasse aastakäiku endale meelepärased viskid ning iga Midleton Very Rare pudel kannab järjekorranumbrit ja Barry Crocketti allkirja. Viskit toodetakse piiratud koguses, igal aastal vaid 50 vaati.

Midleton Very Rare on kõrgelt hinnatud ka kollektsionääride poolt ning eksisteerivad ka mõningad kollektsioonid, kus leidub pudel igast aastakäigust alates 1984.

Kuidas nautida? Loomulikult võib Midleton Very Rare viskit puhtalt juua, kuid parimate omaduste esiletoomiseks soovitab Barry Crockett lisada klaasi tilgakese vett. Nii lahustub alkohol ja pääsevad esile kõik lõhnad ning maitsed.