Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo
Ballantine's Christmas Reserve pudeliga.jpg

Ballantine's Christmas Reserve

kr,
art.nr.

  • Maa

    Šotimaa

  • Alkoholisisaldus

    40 %

Art. Nr:

Maht:

Hind:

700 ml kr Lae PDF
Lae PDF

Erinedes teistest viskidest ning olles inspireeritud jõuludest, on Ballantine’s Christmas Reserve segu just neile pühadele omastest õrnadest detailidest, aroomidest ja maitsenüanssidest: magusad karamelliõunad, küpsed pirnid, karamelli-iiris, mõrkjas apelsin... mitte ükski maitse ei eraldu, nende kooslusest sünnib pühadehõng. Ballantine’s Christmas Reserve on pehme, magus, ümar ja sujuv – tal on kõik Ballantine’s seguviskile omased jooned. Linnased ja teravili on vastavalt oma magusatele puuviljastele nüanssidele hoolikalt valitud ja nii on loodud unikaalne segu, mis teeb Ballantine’s Christmas Reserve viski suurepäraseks jõulujoogiks.

Värvus: Sügav, tume värvitoon peegeldab mitmekülgseid iirisemaitseid mis muudavad segu nii luksuslikuks ja sobivaks jõuluajal nautimiseks.

Aroom: Rikkalik, täiuslik ja puuviljane, meenutab külluslikku mahlast rosinakeeksi ja magusaid karamelliõunu. Täiuslikult tasakaalustatud karamelli-iirise ja pehmete küpsete pirnidega.

Maitse: Hõrgult magus, mahlakate pikantsete apelsininootidega. Pakatavalt puuviljana, lõpus täiuslik vihje lagritsa- ja ingverijuurele.

Järelmaitse: Pikk, ümar, mesine.