Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo
1seleccion-de-bodega.jpg

Dona Paula Estate Seleccion De Bodega Malbec

kr,
art.nr.

  • Maa

    Argentiina

  • Alkoholisisaldus

    14 %

Art. Nr:

Maht:

Hind:

750 ml kr Lae PDF
Lae PDF

Dona Paula veinimõis Argentiinas asutati 1997 Claro Grupi poolt ning fookuses on toota premium hinnaklassi veine. Oma valduste veiniaiad, kokku 760 hektarit, asuvad tuntud piirkondades nagu Lujan de Cuyo ja Tupungato Mendoza’s, mis kõik jäävad üle 1000m üle merepinna. Pooled viinamarjaaedadest on vanad istandused ja pooled on rajatud uued. Tootmine väga kaasaegne “state-of-the-art” stiilis. Kasutavad nii Prantsuse kui Ameerika tammevaate. Veinimeistrid Itaalia taustaga.
Viinamarjad Dona Paula Estate Malbec veini jaoks on korjatud 1971 aastal istutatud põldudelt Alto Ugarteche ja Lujan de Cuyo DO aladelt Mendozast. Korjati märtsis-aprillis varajastel hommikutundidel, käsitsi hoolikalt kobaraid valides. Rootsud ja varred eemaldati. Marjad purustati koheselt jahedas 15 C juures, millele järgnes 72 tundi kestade leotamine 6 C juures. Valikpärmikultuuri abil toimuvat fermentatsiooni kontrollitakse jätkuvalt; esmalt lastakse temperatuuril tõusta 26-ni, et suurendada magusamate ja küpsemate parkainete ekstraktsiooni ja siis jälgitakse, et temperatuur püsiks 20-23C juures protsessi lõpuni. Peale alkoholikäärimise lõppu pikendatakse veel 5 päeva võrra veini hoidmist. Seejärel vein küpseb tammevaatides ja kus toimub ka malolaktiline fermentatsioon. Säilimispotensiaali 5-6 aastat.

Värvus: sügavpunane, violetse tooniga.
Aroom: suurepärane kombinatsioon küpseid punaseid puuvilju nagu ploomid, kirsid, viigimarjad; śokolaadi ja vanilli.
Maitse: kontsentreeritud ja rikkalik, suurepärane magus park.

Soovitame: filee Mignon, küpsetatud ribi, pardi, jänese, lambaliha, mooritud ulukiliha juurde. Juustudest soovitame Gruyére, Manchengo, Parmesan, Cantal, Cheddar’i juurde.
Serveerida 18 C juures.