Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo
JC_Shiraz_Cabernet.jpg

Jacob's Creek Shiraz Cabernet

kr,
art.nr.

  • Maa

    Austraalia

  • Alkoholisisaldus

    13,5 %

Art. Nr:

Maht:

Hind:

750 ml kr Lae PDF
Lae PDF

1847. aastal rajas Johann Gramp, Orlando Veinikeldri asutaja, esimesed viinamarjaistandused Jacob’s Creek’i kallastele Barossa orus.

aasta oli suurepärane ja marjad olid maksimaalselt küpsed, värvilt võimsad ja aromaatsed. Shiraz ja Cabernet viinamarjad korjatakse parimatelt kasvukohtadelt Austraalia kaguosast - McLaren Vale, Padhtaway ja Langhorne aladelt. Soojema piirkonna vein annab segule puuviljalisust ja külmema piirkonna oma selgroogu ning struktuuri. Viinamarjamahl on kontaktis marjakestadega 6 päeva, mis lisab värvi ja parkaineid. Osa veinist hoitakse tammevaatides ning see muudab veini lõpliku segamise “kunsti” eriti tähtsaks.

Värvilt on vein vaarikapunane. Aroom on huvitav tumeda śokolaadi,küpse ploomi ja marjade kombinatsioon heas tasakaalus tamme nüanssidega.See esmaklassiline kergesti joodav, kesktäidlane vein on maitselt väga lõhna sarnane. Küpse ploomi vürtsikas iseloom Shirazilt ja tumeda kirsi aroomid Cabernet’lt on heas tasakaalus tammest tuleva vanilje ja kerge tanniinga. Annab sametise pikaks venitatud järelmaitse.

Soovitatakse erinevate liharoogadega - eriti ulukipraega, kana-, pastatoitude ja kesktäidlaste juustudega.
Serveerida toatemperatuuril 18C juures.