Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo
havana.jpg

Havana Club Essence of Cuba

Havana Club Añejo 7 Años rummi loomisega tahtis Maestro Ronero Don José Navarro tutvustada Kuuba küpsenud rummi kunsti, et rõhutada Kuuba maitsete sügavust. Don Navarro enda sõnadega kõlab see nii:

„Havana Club 7 on kõikide laagerdunud rummide kuningas. Intensiivse ja täidlase aroomiga, milles vihjeid meele, vanillile, šokolaadile, kakaole, magusale tubakale, kuivatatud puuviljadele ja vürtsidele.“

Tahtsime välja tuua Havana Club Añejo 7 Años rummi rikkalikud maitsed, et inimesed saaksid meie rummi veelgi rohkem avastada ja nautida ning see on põhjus, miks me lõime tootesarja Essence of Cuba. See on uus viis Havana Club Añejo 7 Años rummi kogemiseks, mängides maitsete ja sinu meeltega, olenemata sellest, kas naudid rummi puhtalt jääga või segatuna kokteilis.

Et luua Essence of Cuba maitseid, tahtsime leida oma rummimeistritele võrdväärse meisterlikkusega partnerit. Firma The Bitter Truth on just seda: kahe kirgliku baarmeni poolt asutatud väikeettevõte, mis valmistab traditsioonilistel meetoditel looduslikke ja parima kvaliteediga tooteid.

Täna, professionaalsete baaridaamide ja baarmenide maailmas, on The Bitter Truth oma toodete kvaliteedi poolest enim auhinnatud firma. Kui firmale The Bitter Truth esitati väljakutse meie rummi maitsete esiletoomiseks, oli loomulik koht alustamiseks meie rumm – täis maitseid maalt, kus seda valmistatakse. Kõik neli maitset on valmistatud Havana Club Añejo 7 Años rummi põhjal, rikastatud üksnes looduslike maitsetega, ilma igasuguse kibeduseta rikkaliku ja põneva joogielamuse kogemiseks.

Lisainfot ja kokteiliretsepte Essence of Cuba kasutamiseks leiab järgnevalt lingilt:  http://havana-club.com/essenceofcuba/