Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo
1Sandeman-Old-Invalid.jpg

Sandeman Old Invalid Porto

kr,
art.nr.

  • Maa

    Portugal

  • Alkoholisisaldus

    19,5 %

Art. Nr:

Maht:

Hind:

750 ml kr Lae PDF
Lae PDF

Portvein on naturaalne, rikkaliku maitsega kangestatud vein, mida valmistatakse eksklusiivselt Põhja Portugalis, Douro piirkonnas kohalikest viinamarjadest. Küpsenud tammevaadis enne segamist ja kanguseks keskmiselt 20%.

Ajaloost on teada, et ruby Porto veine transportis George Sandeman juba aastal 1790, Old Invalid Ruby Porto on tänapäevalgi valmistatud traditsioonilisel moel, tulemuseks rikkalik, veidi robustne, erilise maitsesügavuse ja peenekoelise aroomiga, segatud ekpertide poolt, kellel on kasutada Sandeman keldrite suured varud.
Briljantne rubiinpunane värvus, puhas punaste viljade aroom, ploome ja maasikaid, Old Invalid Ruby Porto on rikkaliku aroomiga ja hästi tasakaalustatud. Täidlane, ümar, tasakaalus maitseelamus, esile tulevad värsked ploomid ja punased puuviljad.
Traditsiooniliselt sobib aromaatsete ja kooreste juustudega, Old Invalid Ruby Porto on suurepärane shokolaadidessertidega ja puuviljakookide juurde.
Ei vaja dekanteerimist. Serveerida suuremasse klaasi. Võib pakkuda veidi jahutatult, jääkuubikutel, või lisades pisut soda vett.
Hoida pudelit seisvas asendis, vältida valgust ja ideaalne püsiv temperatuur 10º-20º C
Avatuna säilib Old Invalid Ruby Porto värskena kuni 4 nädalat.