Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo
31.jpg

Dopff Irion "Les Murailles" Riesling

  • Maa

    Prantsusmaa

  • Alkoholisisaldus

    12 %

Maht

Art. Nr

Maht 750 ml

Hind kr

Viinamarjasort: Riesling Chateau Riquewihr valdustes on 27 ha viinamarjapõlde. Veinid “Domaines du Château” on toodetud parima asukohaga Riquewihr mäenõlvadel kasvanud marjadest. Elegantne ja silmapaistvalt peen, isikupära on tugevdanud võrreldamatu terroir mõju maitsele. Riesling on “Les Domaines du Château de Riquewihr” üks tüüpilisemaid veine ja nimi “Les Murailles” – tõlkes müürid, on seetõttu, et mäekülje madalamas osas on piirab küla keskaegne vallimägi. Appellatsioon : A.O.C. Alsace Viinamarjaaed : 8 ha, mis asub Grand Cru Schoenenbourg aladel – keskmiselt 20a vana pinnas : see mäekülg jääb lõunapoole, kliima on pehme, päikeseline, võimaldab viinamarjadel küpseda maksimaalselt. Koostises on merglit, lubjane, pinnasekihti katab liiv Vosges liivakivi. Korje : käsitsi ja hoolikalt sorteeritud. Ettevaatlik transport ja välditakse marjade muljumist enne pressi.

Veinivalmistus : pneumaatiline press, ainult esimese pressi mahla kasutatakse. Fermentatsioon kontrollitud temperatuuril, hoitakse pärmisademel 3-4 kuud. Küpsemine pudelites 12 kuud miinimum.

Välimus: kuldne kollane

Aroom: noor ja elav Riesling, kompleksne bukee, sidruni, puuviljade karakter, mineraalsust, püssirohtu, suhteliselt rikkalik aroom, õuna nüansse.

Maitse: rikkalik ja elav, hea tasakaalustatus, puuviljasust ja mineraalsust. Soovitame: grillitud, küpsetatud või värske kastmes kalaroa juurde, linnuliha ja valge liha road. Hästi sobib ka sealiha ja vasikaga. Klassikaline mereandidega ning kitsejuustuga. vaadake ka retsepti:« La sole à la marinière » www.dopff-irion.com Küpsemise potensiaali 5-7 aastat. Serveerida: 10-12 ° kuni 8-10C

"Respect for the Roots and History of a Brand is Decisive"