Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo

ABSOLUT ORIGINALITY – pudel kui kunstiteos

Loova tootearenduse poolest tuntud Absolut esitleb sel sügisel uut limited edition disaini Absolut Originality. Neli miljonit individuaalse kujundusega pudelit, igaüks neist nagu ainulaadne kunstiteos – selline tulemus saavutati tootmisprotsessi käigus tilga koobaltsinise värvi lisamisega vedelale klaasile, mistõttu iga pudeli „muster“ on veidi erinev. Iga Absolut Originality pudel on ka individuaalselt nummerdatud. Jook pudeli sees on Absolut Vodka oma tuntud kvaliteedis.

Eksperimenteerimine ning innovatiivsete ja kunstipäraste toodete arendamine on kujunenud Absoluti puhul pikaajaliseks traditsiooniks. Eelmisel aastal pärast Absolut Unique võimsat lansseerimist tehti tööd selle nimel, et leida järgmine uus ja julge kontseptsioon. Ambitsioon oli tabada ja jäädvustada Absoluti põhiolemust, väljendades loovust ja kvaliteeti.

Absolut kaubamärgi juht Mathias Westphal’i sõnul annab Absolut Originality Absolut’i ikoonilisele pudelile kõigi aegade stiilseima vormi. Ta mainib, et inspiratsiooni on saadud traditsioonilisest Rootsi klaasikäsitööst, mis on nüüd nähtavaks tehtud kogu maailmale.

Koobaltsinise piisa klaasile vabastamine võtab vaid millisekundi. See lisatakse klaasile hetkel, kui see on jõudnud temperatuurini 1100°C. Sel temperatuuril on koobalt nähtamatu, kuid klaasi jahtudes ilmub pudeli sisse ilus ja unikaalne sinine infusioon. Westphali sõnul moodustab koobalti vööt kristallselgele klaasile kauni kontrasti ning sinine värv teeb igast pudelist eksimatult Absoluti. Absolut Originality stiilne loomisprotsess tähistab originaalset mõtlemist, mida Absolut peab oma usutunnistuseks, ning lugupidamist maailma kõige ikoonilisema viina vastu.

Absolut Originality on alates oktoobrist 2013 saadaval üle kogu maailma, sealhulgas Eestis. Elegantne pudel sobib hästi pühadelauale ja külla kaasa võtmiseks ning teeb kindlasti rõõmu kollektsionääridele.