Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo

Jameson Select Reserve ja Gold Reserve - uued lemmikud teadlikule viskisõbrale

Alates augustist 2013 täieneb Pernod Ricard Estonia tootevalik kahe uue iiri viskiga - Jameson Select Reserve ja Jameson Gold Reserve.

Jameson Select Reserve'i valmistamisel lisatakse hoolikalt valitud Iiri pot still viskile väike osa ühe partii teraviljaviskit ning segu hoitakse lahtisel tulel põletatud burboonivaatides ja röstitud šerri vaatides. Jameson viskidele omased röstitud puidu ja vürtsi noodid arenevad edasi pimedas ja aromaatses keldris seistes. Tulemuseks on erakordselt rikkalik ja luksuslik maitseelamus, milles on kombineeritud vürtsid ja eksootilised puuviljad.

Jameson Select Reserve'i aroom on rikkalik ja täidlane, tunda on eksootilisi puuvilju nagu nektariin, aprikoos ja papaia. Maitse on teraviljale omaselt magus, iseloomulike vanilli, röstitud puidu ja vürtside nootidega. Järelmaitse on pikk, puuviljane ja puiduröstine.

Jameson Gold Reserve on segu mitmest küpsest viskist, mida on hoitud kolme eri tüüpi vaatides - lisaks vanadele burbooni- ja šerrivaatidele on kasutatud ka uusi tammevaate, mis annavad viskile eriti küllusliku ja sügavalt kompleksse iseloomu.

Jameson Gold Reserve on aromaatne viski, mille lõhnas on tunda röstitud puitu kombinatsioonis uute tammevaatide magusate nootide, vürtside ja pehme puuviljasusega. Maitse on puuviljane ja mitmekihiline: kergelt pähkline Oloroso šerri vaatidest, lisaks burboonivaatidele iseloomulikud maitsenüansid ja uute tammevaatide vanilline magusus. Järelmaitse on väga pikk ja meeldivalt vürtsikas.