Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo

Perrier Jouet võitis kuldmedali

Perrier-Jouët võidutses rahvusvahelisel veinivõistlusel

Maailma ühel suurimal ning mõjukamal veinivõistlusel San Francisco International Wine Competition’il pärjati šampanjamaja Perrier-Jouët kuldmedaliga.

Kuldse medaliga tunnustati Perrier-Jouët 2004. aasta Belle Epoque’i, mis on lilleline ja elegantne nagu tema pudelgi. Perrier- Jouët Belle Epoque 2004’s tulevad esile eriliselt peened ja elegantsed nüansid parimatest Chardonnay’dest. Aroom on väga hõrk ja elegantne, tunda on valgeid lilli ja heledaid puuvilju nagu pirnid ja virsikud. Maitses on tunda rikkalikku kompleksust.

Perrier-Jouët asutati nn Champagne’i pealinnas Epernay’s aastal 1811. Tänaseks on Perrier-Jouët üks prestiižsemaid šampanja tootjaid maailmas. Perrier- Jouët’ valmistamiseks kasutatakse vaid parimaid Chardonnay marju, mis saadakse Grand Crus alalt Côtes des Blancs Cramant’i külast. Perrier- Jouët maaletooja Eestis on maailma juhtiv premium alkoholi tootja Pernod Ricard. 

San Fransisco International Wine Competition on suurim ning mõjukaim veinivõistlus Ameerikas. Tänavu toimus võistlus juba 33. korda. Rahvusvahelise veinivõistluse kohtunikeks on 52 üleriigiliselt tuntud veinieksperti, kes hindavad jooke suletud silmadega, tagades nii õiglased ja objektiivsed tulemused.