Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo

Selgus Havana Club'i "Aasta vabaks" konkursi Eesti võitja

22. märtsil 2013 selgus videokonkursi "Aasta vabaks" Eesti eelvooru võitja, kes sõidab 28. aprillil Kuuba pealinna Havannasse konkursi rahvusvahelisse finaali Eestit esindama. Konkursi üldvõitjat ootab ees aga õige magus preemia - tema saadetakse aastaks ajaks reisile ümber maailma.

Havanasse sõidab Eestit esindama Tartust pärit 23aastane Indrek Lukso, kes kogus Havana Club Eesti Facebookis toimunud videokonkursi eelvoorus rekordilise 582 häält ning võlus ka žüriid. Eesti žüriisse kuulusid Tanel Pau ja Ingrid Roose produktsioonifirmast Cuba Films, üritustekorraldaja ja lohesurfar Priidu Null ning Havana Clubi tootejuht Sulev Kirst.

"Olen ülimalt õnnelik, et võitsin Eesti finaali, sest sellega suurenes märgatavalt võimalus sõita aastaks ajaks ümbermaailmareisile. Lisaks täitus üks minu kauaaegne unistus - minna Havannasse, et tutvuda lähemalt sealse elu, inimeste ja kultuuriga. Igal juhul annan Havannas oma parima, et tuua "Aasta vabaks" võit Eestisse," rääkis videokonkursi Eesti eelvooru võitja Indrek Lukso.

Havannas toimuvas finaalis võtab Indrek Lukso mõõtu 19 teise riigi finalistiga, kelle ülesandeks on teha nelja päeva jooksul Havannast inspireeritud lühifilm. Videosid hindab professionaalidest koosnev žürii, kes kuulutab 6. mail välja "Aasta vabaks" lõpliku võitja, kes saadetaksegi aastaks ajaks ümbermaailmareisile.