Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo

Euroopa juhtiv viskitootja Ballantine’s laiendab Eesti golfi toetamist

Pikaaegne maailma golfi toetaja Ballantine’s sõlmis koostöölepingu Estonian Golf & Country Clubiga, mille raames toetab Šoti viski lipulaev Eesti golfi arengut järgmise kolme aasta vältel.

Peale kaheaastast edukat koostööd Estonian Golf & Country Clubi (EGCC) ning Saare Golfiga otsustas Ballantine’s Eesti golfikultuuri toetust laiendada. Mais sõlmitud kolmeaastase koostöölepingu järgi toetab Ballantine’s Estonian Golf & Country Clubi (EGCC) kolme hooaja võistlusi ehk kokku üheksa turniiri korraldamist.

Esimene turniir EGCC Anniversary Tournament alustab juba sellel reedel, 30. mail. Koostöölepingu sõlmimise ning esimese turniiri korraldamise puhul tõi Ballantine’s Eesti turule kuus pudelit eksklusiivset 21-aastast viskit Limited Edition Golf Pack, mida pakutakse viskiaustajatele ja golfisõpradele Jõelähtmel asuvas Fahle Golfi restoranis.

“Šotimaa on mõlema pikaajalise traditsiooni, golfi ja viski tootmise sünnimaa ning koostöö kahe valdkonna vahel on alati olnud väga tihe. Alustasime Eesti golfi toetamist kaks aastat tagasi, toetades EGCC vanimat golfiturniiri President Cup. Sellel aastal otsustasime koostööd laiendada ja pikendada, aidates kaasa kohaliku golfikultuuri arengule,” nentis Ballantine’si maaletooja, Pernod Ricard Estonia tootejuht Sulev Kirst.

Peale EGCC Anniversary Tournamenti toetab Ballantine’s traditsioonilist EGCC Captains Challenge võistlust, mis toimub tänavu 18. juulil, ning klubi populaarseimat võistlust President Cup, mida korraldatakse 12. septembril.

Ballantine’s 21 Year Old viski, mis toodi Eestisse spetsiaalselt EGCC-ga koostöö laiendamise puhul on piiratud koguses toodetud erilises golfiteemalises pakendis 21-aastane viski, mis võitis aastal 2013 rahvusvahelisel konkursil “Wine & Spirit Competition” kuldmedali. Eksklusiivset viskit saab proovida Jõelähtmel asuvas Fahle Golfi restoranis või soetada Stockmanni toidukaupluses.

Ballantine’s on Šotimaal golfi toetanud juba 1960. aastast, mil esmakordselt sponsoreeriti turniiri Wentworthis. Tänaseks on Ballantine’si side golfiga veelgi tugevnenud ning nii toimuvad igal aastal Koreas Ballantine’s Championship nimelised võistlused, kus auhinnafond on rohkem kui 2,2 miljonit eurot. Lisaks on Ballantine’s suurtoetaja kodustel Šoti lahtistel meistrivõistlustel ning ametlik toetaja UBS Hong Kong Open turniiril.
 
Aastas müüb Ballantine’s üle 5,3 miljoni üheksa-liitrise pudelikasti ehk kaks pudelit sekundis. Euroopa juhtiv viskimark Ballantine’s Finest on turuliider 12 riigis.
 
Ballantine’si esindav, nii veine kui kangeid alkohoolseid jooke tootev ja müüv Pernod Ricard alustas tegevust 1975. aastal Prantsusmaal. Kontsern tegutseb kokku 80 riigis ja annab tööd ligi 20 000 inimesele. Pernod Ricard tuntumad kaubamärgid on lisaks Ballntine’sile on Chivas Regal ja Jameson viskid, Martell konjak, Absolut Vodka, Havana Club rumm, Beefeater džinn ja Mumm šampanja.

 

Lisainfo:
Sulev Kirst
Ballantine'si tootejuht
Telefon: 55687828
E-mail: sulev.kirst@pernod-ricard.com  
www.pernod-ricard-estonia.com