Palun sisesta oma sünniaasta.

pernod-logo

Perrier-Jouët ja ikooniline Bal de la Rose

Perrier-Jouët’il on heameel teatada, et nende šampanjad saatsid ikoonilist üritust “Bal de la Rose” Monacos 29. märtsil 2014. Gala õhtusöögil serveeriti prestiižset šampanjat Belle Epoque Rose 2004, millega ühtlasi toetati Printsess Grace heategevusfondi.

Monaco Roosiballist (Rose Ball) on aastatega saanud erakordne üritus, mis tähistab samaaegselt ka Monaco seltskonnahooaja algust. Gala õhtusöögi eestvedajateks on H.S.H Prints Albert II ja Printsess Charlene ning H.R.H. Hannoveri Printsess ning üritusest võtavad osa erinevad ühiskonnategelased ning külalised meelelahutussektorist üle kogu maailma, toetades oma osalusega sihtasutust Printsess Grace.

See erakordne partnerlus tugevdab ajaloolist suhet Vürstiriigi ning Perrier-Jouët vahet. Perrier-Jouët Belle Epoque Rose on antud üritust saatnud juba pea 10 aastat, alates 1994. aastast. Sel aastal serveeriti taaskord seda prestiižset šampanjat traditsioonilisel õhtusöögil just oma delikaatse lillelise ja puuviljase aroomi tõttu.

Perrier-Jouët on osa prestiižsest ettevõttest Martell Mumm Perrier-Jouët, mis kuulub Pernod Ricard grupile, mis on üks kahest maailma suurima veini ja kange alkoholi tootjast ning globaalne turuliider premium alkoholi kategoorias.

Perrier-Jouët on erakordsete viinamarjaistandustega šampanjamaja aastast 1811, mille stiili tuntakse lillelise, peenekoelise struktuuri ning elegantsete nootide poolest.

Perrier-Jouët sotsiaalmeedias:

You tube: www.youtube.com/user/PerrierJouet
Facebook: www.facebook.com/champagne.PerrierJouet
Instagram: http://instagram.com/perrierjouet
Twitter: https://twitter.com/perrierjouet
Pinterest: http://pinterest.com/perrierjouet/